Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taxi services in Kavadarci

Alex


 • Address : Done Popov 43
 • Place: Kavadarci

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekstra 13-567


 • Address : Industriska 25
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7926 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Extrabus


 • Address : Ohridska 1
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Joker (Dzoker) 13-252


 • Address : Ploshtad Marshal Tito b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kam Smark 13-068


 • Address : bul.Makedonija 3-gj
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kometa 2000 13-456Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kvantik Bubamara 13-010


 • Address : Pano Dzhunov, s.Vatasha 19
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7929 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lider Dane


 • Address : Gjorgji Sokolov 104
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petkovi Expres


 • Address : Dime Chekorov 15
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7929 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tahi-Kargo


 • Address : Mara Dimova 50
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7928 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taksi Bejbis


 • Address : Strasho Pindzhur, s.Vatasha 87
 • Place: Kavadarci

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taksi Bugi 13-555


 • Address : Mito Hadzhivasilev b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vednas


 • Address : Mosha Pijade 66
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vikni


 • Address : 27-mi Mart 69
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinozito Bis 13-552


 • Address : 8-mi Septemvri 56
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Годината во која Хрватска го усвои еврото како домашна валута и стана дел од Шенген зоната беше одбележана со интензивен ангажман на компаниите што повеќе да ...
сите 18 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 24 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 35 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 136 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel