Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taxi services in Gevgelija

As


 • Address : 11-ti Oktomvri b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈10812 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Benz plus


 • Address : Metodija Andonov Chento, s.Mrzenci 15
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈10810 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 00:00 to 00:00

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BisCategories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bush 13-233


 • Address : Risto Bojmajliev, s.Negorci 6
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈10808 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hit 13-548


 • Address : bul.Gevgelija 1-b/1
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈10812 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Master kompani 13-531


 • Address : Risto Chavdarov 25
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈10813 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi Acko


 • Address : Goce Delchev, s.Bogorodica 92
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈10812 км

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zafirov plus


 • Address : Risto Shuklev 15
 • Place: Gevgelija

Categories:

taxi services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Струјата поскапува за оние што ќе трошат повеќе. Се чека од Регулаторната комисија за енергетика да пресече колку од прикажаните трошоци на компаниите ќе бидат ...
сите 49 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 144 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе Одлука со која се ...
сите 42 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 41 | | | веќе видена

На втората регионална конференција на еколошките и бизнис лидери „Look Up 2“, која се одржа во Копаоник, Република Србија, свое учество имаше и директорот за ...
сите 23 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel