Тас комерц

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: с.Нов Караорман
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7918 км

  • Телефон 2: 070 210847
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 15:00
    Саб од 08:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622100013_66.png?t=true&w=300&h=300


Тас Комерц е водечка компанија за производство на хартија за плотер во Македонија со производствени простории лоцирани во Штип. Следејќи го долгогодишното докажано присуство на македонските пазари и низ земјите во Европа , Тас Комерц успешно ги задоволува потребите на своите клиенти обезбедувајќи им навремено снабдување со висококвалитетна хартија,која што ги исполнува врвните стандарди. Освен одличниот квалитет на своите производи од хартија, Тас Комерц континуирано ја наградува довербата на своите клиенти нудејќи им широк спектар на производи што се достапни по пристапни цени и запазува кратки рокови за испорака.

Откако бевме тука за вас во изминатите 27 години, ние - овде во ТасКомрц конечно сме возбудени да го објавиме нашиот нов проект - нови простории на компанијата што се очекува да биде завршен во 2022 година.

Новиот објект нуди изглед кој што е покреативен, живописен и поудобен.

Останете во контакт и Ви благодариме за поддршката низ годините!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи