Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Валандово
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Такси компании во Валандово

Дане


 • Адреса: Маршал Тито 15
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7545 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Денз Зт


 • Адреса: Пиринска 13
 • Место: Валандово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ксенија Сн-Слободан


 • Адреса: Лазар Колишевски 31
 • Место: Валандово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1,90 %. Бројот на пополнети работни места изнесувал 491.188, а на слободни ...
сите 50 | | | веќе видена

Државниот пазарен инспекторат веднаш регистрирал зголемување на цените на прехранбените производи, откако денеска престана да важи мерката „гарантирана цена“. ...
сите 138 | | | веќе видена

Стравувањата на граѓаните по одмрзнувањата на цените се очекувани, ако се земат предвид искуствата од јули кога по тогашното одмрзнување имаше тренд на пораст ...
сите 52 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи