Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Такси компании во Струмица

Бамби дримс 2 13-991


 • Адреса: Младинска 201
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10793 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блек-шмек 13-870


 • Адреса: Браќа Миладинови 31
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бобсонче


 • Адреса: бул.Маршал Тито 8/15
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виктор 13-152


 • Адреса: Маршал Тито, с.Ново Село 38
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10805 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Екстра 13-098


 • Адреса: Маршал Тито 172
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10793 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Есперо 13-151


 • Адреса: Маршал Тито, с.Ново Село б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10805 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коби


 • Адреса: Страшо Пинџур 8
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Дав 13-600 15-060


 • Адреса: Климент Охридски б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Кика 13-188


 • Адреса: 11-ти Октомври 17-а
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Маки


 • Адреса: Мајка Тереза 4-1/21
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Момент 13-050


 • Адреса: с.Босилово 231
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Нима


 • Адреса: с.Мокриево
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10806 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цагер 2008 Такси


 • Адреса: с.Турново
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија донесе Одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на ...
сите 90 | | | веќе видена

Европските централни банки на двете најголеми европски економии соопштија дека ќе ја вратат рекордната инфлација на главната цел од два отсто. Говорејќи во ...
сите 94 | | | веќе видена

Концептот на даночната реформа се заснова на праведност, односно проширување на даночната основа преку ревидирање на даночните ослободувања и повластените ...
сите 150 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи