Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Такси компании во Гевгелија

Ас


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бенз плус


 • Адреса: Методија Андонов Ченто, с.Мрзенци 15
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7551 км
 • Работно време: Пон - Саб од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бис


 • Адреса: Ванчо Прке 41
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Буш 13-233


 • Адреса: Ристо Бојмајлиев, с.Негорци 6
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мастер компани 13-531


 • Адреса: Ристо Чавдаров 25
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Ацко


 • Адреса: Гоце Делчев, с.Богородица 92
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хит 13-548


 • Адреса: бул.Гевгелија 1-б/1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот завод за статистика денеска објави дека трошоците на животот во ноември се зголемени за 19,5 проценти во споредба со истиот месец лани, а цените на ...
сите 65 | | | веќе видена

Ова што сега се предлага како даночна реформа воопшто не е даночна реформа оти сè останува исто. Јас и пред да влезам во Министерството за финансии зборував за ...
сите 154 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Филијалите и експозитурите на Комерцијална банка АД Скопје нема да работат на 8 декември (четврток) 2022 година заради празнување ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи