Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Такси компании во Битола

Гонзалес-13-377


 • Адреса: Јанко Палигора б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈108 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грич


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 96/14
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ју Џан Травел


 • Адреса: Караџова 59/2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Озан 24 Травел


 • Адреса: Влатко Миленковски 125
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈108 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пелси 13-393


 • Адреса: Климент Охридски, Пелагонка 2 лок.9 зграда 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси превоз Битола-Солун


 • Адреса: 8-ми Септември (Владимир Назор) 46
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈105 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Стотка


 • Адреса: с.Поешево б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈109 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси Теа 13 354


 • Адреса: Кланица 6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈108 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Такси 5 13-535


 • Адреса: Ружа Делчева 12
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈109 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фаворит 13-191


 • Адреса: Народни Херои 60
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈109 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цагер 13-686


 • Адреса: Цар Самоил 75
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈108 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чоко 75


 • Адреса: 25-ти Мај 2/2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈107 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 28 | | | веќе видена

Нашата најголема фармацевтска компанија „Алкалоид“ има навистина убава вест за споделување, а неа ја објави до инвеститорската јавност преку Македонската берза ...
сите 27 | | | веќе видена

Teleperformance, германска компанија и лидер во областа на обезбедување корисничка поддршка и дигитални услуги, продолжува со своето ширење низ Македонија, ...
сите 43 | | | веќе видена

Еуромакс Ресоурцес, компанија сопственик на концесиите „Иловица 6“ и „Иловица 11“ за рудник за бакар „Иловица – Штука“ денеска на прес конференција издаде ...
сите 16 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 57 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи