Такси ИН


  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември 28
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: Кај ДрвоДекор


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Во Скопје денеска во дигитална форма почнува деветтото издание на Самитот Македонија 2025. Во фокусот на самитот се економските реформи и заздравувањето на ...
сите 31 | | | веќе видена

До крајот на 2020, вработените и во приватниот сектор, ќе добијат К-15, односно регресо за годишен одмор, а минималниот износ за оваа година е 10.884 денари. ...
сите 67 | | | веќе видена

Македонија нема да го достигне нивото на БДП од крајот на 2019. Последните проекции тоа го потврдуваат. Според ММФ земјава ќе заврши со -5,4% негативна стапка ...
сите 12 | | | веќе видена

Работилници, презентации на успешни практики, претставување на таленти и креативни идеи помеѓу учесниците, ова е дел од програмата на вториот ден на ...
сите 21 | | | веќе видена

Северна Македонија ќе стане регионален стартап центар каде младите ќе може да ги реализираат своите бизнис идеи, порачаа денеска вицепремиерот за економски ...
сите 49 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи