Св.Пречиста Богородица


 • Адреса: Борка Лопач б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7473 км
 • Локација: под манастир Архангел Михаил


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Преку Проектот за модернизација на земјоделството, кој е дел од четиригодишната рамка за соработка со Светска банка, ќе се обезбедат 50 милиони евра за ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи