Св.Илија


  • Адреса: с.Раотинце
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7401 км
  • Локација: о.Јегуновце

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00Мапа

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 59 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи