Свештар Никола ком


  • Адреса: Марјан Божиновски (Далматинска) 19
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈10769 км
  • Локација: стара чаршија
Дејности:

свеќи, икони


  • Телефон 2: 047 234771
  • Работно време: Пон , Сре - Чет од 08:00 до 19:00
    Вто , Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 66 | | | веќе видена

Економијата беше и останува врвен приоритет за Владата. Очекувањата кои беа споделени и на состаноците со ММФ и Светска банка се д ека кризата е во најголем ...
сите 84 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи