Сушико


  • Адреса: Аминта III (Ленинова) 29
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Телефон 2: 02 3232325
  • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Германската амбасада во Скопје сподели информација за поднесување на барања за виза за професионални возачи на камиони во рамките на Регулативата за Западен ...
сите 2 | | | веќе видена

Време зa читање: 12 минути ,,ЕВН Хоме во рамките на своите законски надлежности во наредниот период се до започнување на испораката за 2022 година, ќе ги ...
сите 50 | | | веќе видена

„Го продавам целиот мој материјален имот, нема да поседувам куќа“. Според стандардите на Елон Маск, овој твит од мај 2020 година не е ни толку чуден. ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи