Сушико


  • Адреса: Аминта III (Ленинова) 29
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Телефон 2: 02 3232325
  • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Потребата за зголемување на минималната плата на 18.000 денари е реална и егзистенцијална за работниците. Аргументите се на наша страна и не гледам причина да ...
сите 56 | | | веќе видена

Биткоинот падна во продолжената продажба на криптовалути до вредност од 38.000 американски долари , што е најниска цена во последните шест месеци. Најголемата ...
сите 22 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски со економскиот тим на средбата со претседателот на Стопанската комора на Северна Македонија, Бранко Азески, ...
сите 54 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи