Супер сат опрема

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ТЦ Беверли Хилс лок.37-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Капиштец, ниско приземје

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567506702_99.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Продажба, професионална монтажа и сервис на сателитска и Тв опрема.Овластени дистрибутери и за Тотал ТВ.
повеќе
Цена со ДДВ:550 ден.

ТВ Антена

Цена со ДДВ:15.990 ден.

Сателитски ресивер DM-800HD

Цена со ДДВ:4.920 ден.

Сателитски ресивер DM-500s

Цена со ДДВ:18 ден.

Коаксиален кабел RG6

Цена со ДДВ:7.000 ден.

Сателитски ресивер GM 9060 HD

Цена со ДДВ:1.550 ден.

Сателитска антена 85 FIX ECO


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи