Суљо


 • Адреса: Маршал Тито 10
 • Место: Тетово


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655120150_99.png?t=true&w=300&h=300


  Поправка на мотор

  Редовното одржување на моторот може да ја врати моќноста и ефикасноста на вашиот автомобил. Во автосервис Суљо вршиме поправки на моторот за да му помогне на вашето возило да трае подолго. Со нешто толку важно како поправка на моторот, верувајте им на експертите.


  Поправка на сопирачки

  Од влошки за сопирачките и роторите на сопирачките до клештите на сопирачките и главниот цилиндар, нашите професионалците можат да ги поправат или заменат деловите на сопирачките за да ги одржат да работат како што треба.  Поправка на акумулатор, стартување и полнење

  Батеријата на вашиот автомобил можеби изгледа мала, но моќта што ја обезбедува е огромна. Кога батеријата ви е мртва, возилото е мртво. Не дозволувајте празниот акумулатор да ве заглави. Погрижете се да возите со полна моќност и посетете не.


  Поправка на гуми

  Гуми на едно возило го носат товарот. Доколку треба да ја промените или залепите гумата на Вашиот автомобил, обратете се нај нас. Нашиот авто сервис е секогаш тука за Вас!

  Системи за ладење

  Кога возите, деловите во вашиот мотор создаваат сериозно триење - а тоа триење генерира топлина. Моторите работат ефикасно кога се загреваат, а температурата ја одржуваат многу делови за ладење на моторот. Но, кога некој од тие делови ќе се оштети или ќе се скрши, вашиот мотор нема да може да работи на безбедна температура. Дојдете во нашиот сервис за да останете на безбедната страна на температурата.


  Центрирање на тркала, волан и суспензија
  Центрирањето и суспензијата се одговорни за одржување на вашите тркала и тие се главен играч во спречувањето на вашиот автомобил да скршне од патот. Дозволете ни да ги отстраниме овие дефекти со закажување сервис и проверка. Ќе се погрижиме центрирањето и суспензијата да бидат подготвени да се справат секаде каде што ќе ве одведе патот!
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи