Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Преведувачи - судски
 • Училишта за странски јазици
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Судски преведувачи во Прилеп

Албански, Македонски-Глигороска Јорданоска Катерина


 • Адреса: 11-ти Октомври 250-а
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Англиски, Бугарски, Македонски-Николоска Јорданоска Емилија


 • Адреса: Трајко Тарцан 5/12
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

Англиски, Бугарски-Ангелеска Спироска Ана


 • Адреса: Пере Тошев 16/5-10
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Пет од 13:30 до 18:00 • Саб од 09:00 до 18:00

Англиски, Македонски-Митоска Стојаноска Ана


 • Адреса: Кеј 1-ви Мај 14
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Англиски, Македонски-Николоска Викторија


 • Адреса: Александар Македонски 378
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Англиски-Сараѓинова Ивана


 • Адреса: Димо Наредникот 72/18
 • Место: Прилеп

Германски-Тодороска Татјана


 • Адреса: Кирил и Методиј 8
 • Место: Прилеп

Јазичен Пулс


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 49-а/8
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 14:00 до 16:00

Пауза Пон-Пет 14-16ч

Сончица Петреска


 • Адреса: Самоилова 3-2/2
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7901 км

Стојкоска Герда


 • Адреса: Мире Цилкоски 22
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7900 км

Темза


 • Адреса: Кеј 9-ти Септември 1/8
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 16:00 до 20:00

Турски, Македонски-Аксој Булент


 • Адреса: с.Канатларци
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Турски, Македонски-Јусуфоска Текешаноска Мелек


 • Адреса: Гоце Делчев 17
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 16:30 до 21:00

Филипоска Јулијана


 • Адреса: Димо Наредникот 72/18
 • Место: Прилеп

Мапа

„Веќе подолго време Нина Ангеловска се фали со реализацијата на капитални инвестиции од 78% за 2019 година, а тоа значи шминката на податоци и понатаму ...
сите 34 | | | веќе видена

Не прифакаат работа за 30 илјади денари плата, подобро им е да седат дома. Од бизнсиот секторот се жалат дека дел од младите со факултет се без работа затоа ...
сите 34 | | | веќе видена

Раководството на Охридска банка АД Скопје донесе предлог одлука за зголемување на акционерски капитал по пат на издавање на обични акции со право на глас. ...
сите 6 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи