Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Преведувачи - судски
 • Преведувачи
 • Училишта за странски јазици
 • Преведувачи - симултани и консекутивни
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Судски преведувачи во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Англиски - Марија Бубевска


 • Адреса: Ѓорги Ѓоргиев 2-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Бети Стојановска


 • Адреса: Климент Охридски 21/18
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Бисера Костадиновска


 • Адреса: Лазо Трповски 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Димитар Илиевски


 • Адреса: Филип Втори Македонски 21/1 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Нина Дочовска


 • Адреса: Крушевска 2-a
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Степановска Јасмина


 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Англиски-Христина Мицевска


 • Адреса: Ружа Делчева 13/12
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски,англиски-Темелкова Билјана


 • Адреса: Партизанска 33/14
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски, Македонски-Елена Штраклевска


 • Адреса: с.Буково
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7482 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски, Македонски-Љубица Станковска


 • Адреса: Шар Планина 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарски-Емилија Крстевска


 • Адреса: Ѓорги Сугаре 26
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски-Бојан Груевски


 • Адреса: Ружа Делчева 3/14
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Германски-Мисирлиевска Јанкуловска Драгана


 • Адреса: Херцег Нови 10/13
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грчки-Ралевски Андреја


 • Адреса: Филип Втори Македонски 84/7 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златко Соврески-Чешки


 • Адреса: Цане Бујковски 17
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Италијански Атанасова Биљана


 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кинески -Ана Кареска


 • Адреса: Ужичка Република 40
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7478 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лингва


 • Адреса: Широк Сокак 65 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лоотус Ј


 • Адреса: Св.Климент Охридски, Пелагонка 2 лок.6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мажевска Марина


 • Адреса: Охридска 195
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Се намали вредност на биткоинот, кој за едно деноноќие има пад од скоро 4 проценти. Биткоинот сега се тргува на размена по цена од околу 49.100 долари, иако се ...
сите 32 | | | веќе видена

Посебно тело за заедничко привлекување на инвестиции за земјите од Западен Балкан и заеднички настап во Берлин, Дубаи и Шангај договориле стопанските комори од ...
сите 24 | | | веќе видена

Вчера попладнето, официјалниот „Твитер“ профил на Владата беше пробиен, а профилот беше преименуван во „Тесла“ – според името на компанијата за електрични ...
сите 5 | | | веќе видена

Растот во технолошко индустриските развојни зони продолжува и во месец април, со зголемен раст на извозот и увозот и стабилни работни места, покажува редовната ...
сите 121 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи