Студентски фолк фестивал (интернационален)


  • Адреса: Дрезденска б.б. п.фах 459
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: Тафталиџе,во кругот на Педагошки факултет
Дејности:

фестивали


  • Факс: 02 3066808

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Најголемата италијанска банка според вредноста на средствата, „UniCredit”, во вторникот објави дека нејзините водечки директори и високи менаџери решиле да се ...
сите 17 | | | веќе видена

Финансиските регулатори склучија Меморандум за меѓуинституционална соработка со кој што ја зајакнуваат соработката во следењето на состојбите во финансискиот ...
сите 53 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи