Стопанска банка АД-Скопје-Велес АТМ


 • Адреса: Благој Ѓорев 33
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7931 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Слика од локација
  Слика од локација
  Мапа

  Пакетот од 77.414 обични акции на топланата „Скопје Север“ беше продаден во трет обид за близу 350 илјади евра, или 21.521.092 денари . Овие акции всушност ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи