Стоник стил


  • Адреса: ул.1510 бр.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: до Нико компјутери/ кај гет кафе

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:30 до 15:00Мапа

Развојот на технологијата ги смени нашето секојдневие и начинот на живот, но и начинот на водење бизнис. Се менуваат деловните процеси, структурата и на ...
сите 39 | | | веќе видена

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи