Стоби


  • Адреса: Археолошки локалитет Стоби с.Градско
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7912 км

  • Телефон 2: 043 251088
  • Факс: 043 251050
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Денски прошетки Април-Септември 08:30-20:00 и Октомври–Март 08:30-16:00
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи