Stiring Trejd

ParkingPunojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  • Adresa: Brigadat internacionale 5-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Telefon 2: 075 268436
  • Faksi: 02 3116326
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1424765222_46.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompani lidere në rajon për distribuim

Kompania jonë STIRING TRADE është një nga kompanitë lidere në rajon me aktivitet kryesor, distribuim të pjesëve rezervë dhe vajrave motorikë për automjete pasagjerësh dhe mjeteve të lehta transporti mallrash.

Kompania jonë është themeluar në vitin 2006, atëherë si përfaqësuese zyrtare e kompanisë nga Italia ORIGINAL BIRTH, e cila është një prodhues dhe distributor me reputacion i pjesëve rezervë me cilësi të lartë. Me ORIGINAL BIRTH ne njihemi në treg si specialistë në pjesët e transportit dhe atë në asortimentet në vijim: vidha (të shkurtra dhe të gjata), supet, nofulla, stabilizues, amortizuesit dhe kushinetat, mbajtës për motorë dhe marsh, goma për balansim, mansheta, kushineta dhe kushineta të rrotave, kapakë për ftohës dhe enë antifrizi, kapakë dhe xhepa fishekësh, spërkatës uji, shtëpizë për termostat dhe shumë më tepër.
Përvojë shumë vjeçare

Në vitin 2009 ne zgjeruam gamën tonë të seteve rripave të dhëmbëzuar dhe të kushinetave të rrotave për të përfaqësuar IMA Cusscinetti nga Italia.

Në fund të vitit 2010 në tregn maqedonas kemi prezantuar markën PENNASOL si pjesë e AVISTA Refeining & Trading Deutschland GmbH. Me PENNASOL ne ofrojmë një gamë të gjerë të vajrave të motorëve me cilësi të lartë dhe të certifikuar për automjetet e pasagjerëve dhe mallrave, si dhe vajra industrialë të prodhuar të gjithë në Gjermani.

Si plotësim, përveç programit me vajra, por gjithashtu si përgjigje ndaj kërkesave të partnerëve tanë, ne po zgjerojmë gamën tonë të pajisjeve për vajra, si pompa për nxjerrje dhe mbushje të vajit, enë për mbledhje të vajit, pajisje të ndryshme dhe pajisjet e tjera servisi nga APAC nga Italia. Përveç gamës sonë të pajisjeve për servisim, ne gjithashtu ofrojmë ngritës (elektromekanikë dhe hidraulikë) nga prodhuesi i njohur italian EURO LIFT.
më shumë
51%save
Retail Price - VAT Included:512 MKD248 MKD

Кабинет со рачен алат

36%save
Retail Price - VAT Included:57.796 MKD36.580 MKD

Кабинет со рачен алат

20%save
Retail Price - VAT Included:1.190 MKD952 MKD

IPD1000 Адитив

20%save
Retail Price - VAT Included:2.500 MKD2.000 MKD

Моторно масло Pennasol 10w40 5w40 5 ...

20%save
Retail Price - VAT Included:1.450 MKD1.160 MKD

GF 250 Средство за третман на метал ...

20%save
Retail Price - VAT Included:1.190 MKD952 MKD

Адитив против мрзнење 1l за 80l диз ...

20%save
Retail Price - VAT Included:2.600 MKD2.080 MKD

Пумпа рачна за вадење масло од буре

20%save
Retail Price - VAT Included:72.900 MKD58.320 MKD

Количка со специјален алат, 7 фиоки

20%save
Retail Price - VAT Included:1.350 MKD1.080 MKD

Пиксна за летва,со гумички

15%save
Retail Price - VAT Included:293 MKD248 MKD

Кабинет со рачен алат

15%save
15%save
Retail Price - VAT Included:280 MKD238 MKD

Antifreeze Pennasol P12 + Concentra ...

8%save
Retail Price - VAT Included:2.180 MKD1.990 MKD

Моторно масло Pennasol Super Light ...

7%save
Retail Price - VAT Included:81 MKD75 MKD

Кабинет со рачен алат

Retail Price - VAT Included:1.550 MKD

Мазалица-рачна


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhjaFoto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj