Stenso-mak

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 070 242286
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 10:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1517405366_99.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

STENSO MAK është kompani që kryen import dhe tregti me mbrojte personale dhe veshje pune.

Kompania STENSO - MAK merret me shitjen e:
• Veshjeve të punës dhe mbrojtëse për të gjitha profesionet
• Këpucë pune dhe mbrojtëse për të gjitha profesionet
• Pajisje mbrojtëse për kokë, sy, veshë
• Pajisje mbrojtëse për duar
• Veshje, këpucë dhe pajisje mbrojtëse për aktivitete sportive dhe të tjera në natyrë

STENSO MAK ka një gamë të gjerë produktesh. Në çdo moment kemi më shumë se 4 mijë produkte dhe përveç për industritë tipike si ndërtimi, prodhimi i ushqimit, industria e ëmbëltore, bujqësia dhe objektet e tjera industriale, ne gjithashtu kemi produkte për hotelieri, gastronomi ... dhe për aktivitete të tjera shërbimi.

Përveç veshjeve të punës dhe profesionale, ne gjithashtu ofrojmë një gamë të gjerë të produkteve për kohën e lirë dhe rekreacion. Urdhëroni, shikoni ofertën tonë të veshjeve sportive dhe këpucë me çmime konkurruese.
Produktet nga markat e njohura, të ofruara dhe dëshmuara në tregun në rajon, nga të cilat ne veçojmë markën STENSO. Marka për të cilën ne garantojmë cilësi dhe që ekzistojnë për më shumë se 15 vjet në tregun e Ballkanit.

STENSO MAK filloi me punë në shtator të viti 2016 dhe tashmë në vitin e parë ka shënuar suksese të rëndësishme.
Kompania ka një dyqan të specializuar dhe hapësirë magazine, ku klientët mund të njihen direkt me programin tonë në vend dhe të zgjedhin produktet që u nevojiten. Me këtë mënyrë të punës ne garantojmë shpejtësinë e dërgimit, pasi ne mund të ofrojmë produkte që tashmë i kemi në magazinën tonë.

Siguri pa kompromis!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj