Стефанија


  • Адреса: Св.Нектариј Битолски 122 (Жикица Јовановиќ Шпанац)
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7908 км
Дејности:

свеќи/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Дури 62 отсто од вкупниот број македонски домаќинства користат дрва за греење, 29 отсто користат електрична енергија, а само осум проценти се приклучени на ...
сите 35 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 25 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи