Старо Водно ММ Акаунт МК


  • Адреса: Мајка Тереза (Водњанска) 62
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Локација: спроти ОУ Кочо Рацин, Веднаш до малиот паркинг

  • Телефон 2: 070 350379
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483008626_98.jpg?t=true&w=300&h=300


Старо Водно ДООЕЛ Скопје (MMaccountMK) обезбедува високопрофесионална услуга за своите клиенти. На пазарот опстојува веќе долго време, опслужувајќи голем број на успешни и задоволни клиенти.

За вашето успешно работење ви ги нудиме следните услуги:
• Финансиско и материјално сметководство
• Пресметка на плати
• Сметководство на даноци
• Усогласеност со законските прописи
• Годишни извештаи
• Регистрација на фирма
• Пријава – одјава на даночен обврзник
• Пријавување и одјава на вработени и друго

Старо Водно ДООЕЛ Скопје (MMaccountMK) на своите клиенти им гарантира услуга со висок квалитет со почитување на правилата за квалитет во обезбедувањето на услугите дефинирани со законски прописи и строго почитување на етичките правила.

Ваш партнер за деловен успех.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи