Стар Сокак


  • Адреса: Гоце Делчев б.б.
  • Место: Ресен
  • Оддалеченст: ≈7882 км
  • Локација: До пожарната

  • Телефон 2: 070 342543
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00
    Нед од 08:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гасната централа на „Митилинеос“ треба да обезбеди нова количина на електрична енергија, но и дополнително количество топлинска енергија. Претседателот на ...
сите 46 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информира сточарите дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, ...
сите 8 | | | веќе видена

Во тек се последните подготовки за уште една успешна саемска приказна. На 20 ти март започнува Саемот на мебел со целосна понуда за сите вкусови. За Саемот на ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи