SSS-Tri


  • Adresa: Tregu i gjelbërt kati 2 lok.101
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7820 км

  • Telefon 2: 044 613155
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415264962_48.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

SSS-Tri është një agjenci konsulente për sigurinë dhe shëndetin në punë, e cila ka implementuar standardin SSHP për kompanitë në Republikën e Maqedonisë që nga viti 2011. Misioni ynë është të krijojmë një mjedis pune më të sigurt dhe të shëndetshëm për çdo vend pune. E vetmja mënyrë për të arritur tek ndërmarrjet e sigurta është përmes edukimit të vazhdueshëm.

Oferta jonë përfshin:

- përgatitje të vlerësimeve të rrezikut në vendin e punës;
- zhvillim të konceptit të deklaratës së sigurisë;
- zhvillim dhe zbatim të programeve të trajnimit të punonjësve për kryerjen e sigurt të punës;
- testim dhe kontroll i rregullt i pajisjeve të punës (madhësi elektrike);
- kryerja e matjeve periodike të rreziqeve fizike dhe kushteve të mikroklimës në mjedisin e punës;
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj