Срце-Центар за внатрешни болести

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 45
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10685 км

  • Телефон 2: 071 319208
  • Факс: 02 3217016
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579080546_33.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Центарот за внатрешни болести „СРЦЕ“ е основан и функционира под раководство на Др. Горан Николов специјалист интернист-супспецијалист кардиолог.

Центарот за внатрешни болести „СРЦЕ“ е приватна здравствена организација, основана во 2003 година, во која се извршуваат специјалистички/супспецијалистички дијагностички прегледи од областа на интерната медицина – кардиологија, гастроентерохепатологија, нефрологија, ендокринологија, ревматологија, ангиологија.

Во центарот исто така функционира кабинети за: тироидеа, андропауза, дијабетес, периферна циркулација, хипертензија, градна болка, аритмии, нефрологија и гастроентерохепатологија.

- Подноктна капилароскопија
- Биохемиска лабораторија
- Нутриционизам
- Ревматолошки консултации
- Кабинет за андропауза и машко здравје
- Уролошки консултации
- Кабинет за тироидеа
- Превентивни прегледи- Ендокринолошки дијабетолошки консултации
- Кабинет за гастроентерологија
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи