Спорт лајф

Достапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски 198 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7430 км
  • Локација: до Стаклара. пред сервис Џерси

  • Телефон 2: 02 3120170
  • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 23:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536837878_73.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Sport Life обложувалници (Спорт-Лаиф Трејд) е трговско друштво во приватна сопственост, официјално регистрирано во мај 2007 година. Седиштето на компанијата е лоцирано во Скопје.

Нашата примарна дејност е од областа игри на среќа, поточно посебни игри на среќа во обложувалница. Спорт-Лаиф Трејд е носител на Лиценца за посебни игри на среќа во обложувалница под број 42-6071/1 од 12.08.2016 година, издадена од Влада на Република Македонија.

Спорт Лаиф Обложувалници - традиција, квалитет, сигурност, исплата веднаш..

Контакт мејлови:
www.sportlife.com.mk
kontakt@sportlife.com.mk
support@sportlife.com.mk
marketing@sportlife.com.mk

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи