Спорт Лајф


  • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 21/1
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈10726 км
  • Локација: Во близина на плоштад Срмаале

  • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Од денес нема да важи мерката на Владата за замрзнати цени на дел од прехранбените производи и безалкохолните пијалоци. Одлуката на Владата беше со важност до ...
сите 118 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи