Спејс Бургер

Достапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 26 лок.4-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 23:00
    Саб - Нед од 12:00 до 23:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1614241487_35.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во центарот на градот, вкусни и шарени бургери. Еден поинаков вкус, еден поинаков бургер - Space Burger.
Повелете, одберете го вашиот фаворит. Вашата нарачка можете да ја направите на 071386334 или преку kliknijadi.mk
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи