Спеис флорс


  • Адреса: бул.Илинден 48
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: до Влада

  • Телефон 2: 02 3228230
  • Факс: 02 3228169
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608537143_76.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Space Floors е компанија пионер во сегментот за ламинатни подови, лајсни и тапети уште од 2004 година.
повеќе
40%заштеда
Цена со ДДВ:690 ден.414 ден.

Ламинат Swiss Krono

40%заштеда
Цена со ДДВ:650 ден.390 ден.

Ламинат Swiss Krono

40%заштеда
Цена со ДДВ:650 ден.390 ден.

Ламинат Swiss Krono

30%заштеда
Цена со ДДВ:875 ден.612 ден.

Ламинат Swiss Krono

30%заштеда
Цена со ДДВ:810 ден.567 ден.

Ламинат Swiss Krono

30%заштеда
Цена со ДДВ:710 ден.497 ден.

Ламинат Swiss Krono

30%заштеда
Цена со ДДВ:810 ден.567 ден.

Ламинат Swiss Krono

30%заштеда
Цена со ДДВ:890 ден.623 ден.

Ламинат Swiss Krono


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи