Sopot


  • Adresa: f.Sopot
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7855 км
  • Lokacioni: каменоломот се наоѓа на излез од Табановце десно од автопатот Скопје-Куманово


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1525422434_3.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ne kemi rezerva të mëdha të shfrytëzimit të shkëmbinjve të cilësisë prej guri gëlqeror. Në gurore, instalohen pajisje për prodhimin e fraksioneve me kapacitet vjetor mbi 300 mijë ton, si dhe pajisje për nxjerrjen e fraksioneve të vogla. Ne kemi të gjitha certifikatat e nevojshme për cilësinë e produktit.

Në gurore, prodhohen fraksionet e mëposhtme për ndërtim:
• Fraksion 0/4 mm.
• Fraksion 4/8 mm.
• Fraksion 8/11,2 mm.
• Fraksion 8/16 mm.
• Fraksion 11,2/16 mm.
• Fraksion 16/22,4 mm.
• Fraksion 16/31,5 mm.
• Fraksion 22,4/31,5 mm.
• Tampon 0/63 mm.
• Tampon 0/35 mm.

Ne jemi në gjendje të prodhojmë dhe fraksione të tjera, me marrëveshje paraprake me klientët dhe në përputhje me nevojat e tyre specifike.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lime-stone

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lime-stone

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Production of lime-stone

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lime-stone

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Production of lime-stone

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lime-stone

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Production of lime-stone

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lime-stone

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lime-stone

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Production of lime-stone


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj