Сон панел


 • Адреса: Индустриска зона б.б.
 • Место: Куманово
Дејности:

панели  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1700221376_4.png?t=true&w=300&h=300


  Продажба и монтажа на кровни и фасадни панели
  Сечеме по ваши одредени димензии и доставуваме до ваша адреса. Панелите се турски производ од најголемата фабрика за панели во Турција (Мекпан панел). Квалитетот и професионализмот се приоритети на Сон Панел.

  Спецификација на панел
  Панелите се со лим од двете страни. Дебелината на лимот е 0,35/0,35. Густина на панел е 36 до 42кг на м3. Тежина на еден метар квадрат е 7-8кг. Исто така, даваме и гаранција и сертификат за панелот.

  Избор на панел
  Кровен панел од 3цм и 5цм имаме бела (РАЛ-9002 БЕЛА) и црвена боја (РАЛ -3009 ЦРВЕНА).
  Фасаден панел имаме во бела боја (РАЛ-9002).
  За други избори на дебелини на панел или на лим и боја може со нарачка над 900м2.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи