Солопром

ПаркингДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 1/101-А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км

  • Телефон 2: 02 2600017
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591093688_28.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Искористете го овој дел побрзо да го најдете материјалот кој најмногу ви треба.

Овде имате можност да најдете оплеменета иверка, плочи со висок сјај за вратички на кујни, јадра како исполни за изработка на собни врати, како и поширок избор на ламинатни подови.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи