Солина


  • Адреса: Никола Јонков Вапцаров б.б. (Лавчански пат)
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7480 км

  • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 20:00Мапа

Додека само 22% од глобално анкетираните директори веруваат дека светскиот економски раст ќе се подобри, речиси 40% од нивните македонски колеги го сметаат ...
сите 95 | | | веќе видена

Нема кривична одговорност, а ниту една државна институција не се зафати да испитува што точно се увезува во Македонија – мазут или отпад кој ја загадува ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи