Сојуз за грижа и воспитување на децата на РМ


  • Адреса: Димитрије Чуповски 6 (Вељко Влаховиќ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: спроти Рекорд
Дејности:

сојузи


  • Факс: 02 3162067

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Дури 62 отсто од вкупниот број македонски домаќинства користат дрва за греење, 29 отсто користат електрична енергија, а само осум проценти се приклучени на ...
сите 35 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 25 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи