Смартек


  • Адреса: ул.101, с.Желино
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7828 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 21:00
    Саб од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Нема услови за прогласување на кризна состојба, барем до крајот на годинава. Ова е заклучокот од состанокот меѓу министерот Бектеши и претставниците од ...
сите 240 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи