Служба за Трансфузиона Медицина


  • Адреса: Шишка б.б.
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: Во склоп на општа медицина

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Не престануваат скандалите со набавките во ЕЛЕМ. Низа скандали го тресат ЕЛЕМ со изнајмување на механизација и разни договори со Марковски компани. Од една ...
сите 14 | | | веќе видена

Гасната централа на „Митилинеос“ треба да обезбеди нова количина на електрична енергија, но и дополнително количество топлинска енергија. Претседателот на ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи