Сложни Браќа

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.71 бр.2-а
  • Место: Скопје
  • Локација: Волково, кај маркет Григорс

  • Телефон 2: 078 377924
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1570087582_39.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Столарска работилница „ Сложни Браќа“ има долгогодишно искуство во столарството. Столарската дејност се негува веќе три генерации, со што претставува семен бизнис и наследство. Ни претставува вистинска одговорност за да ги задоволиме нашите клиенти, со што докажуваме врвен квалитет на изработка и материјали.

Столарската работилница се занимава со следните дејности: изработка и монтажа на собни врати, скалила од масивно дрво, лајсни за паркет, трпезариски и клуб маси од масивно дрво, парапетни даски, даски за сервирање со уникатен дизајн и други уникатни работи од масивно дрво.

Најкористен материјал во оваа работилница е масивното дрво, кое како материјал располага со високо квалитетни својства. Најчесто користени дрвни видови се: бука, чам, јасен, даб, орев, костен, цреша, багрен и брест.
повеќе
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи