Радиус (100км)

Славида


 • Адреса: Западен булевар б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7926 км
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 7 дена во неделатаДостава

  Виатор и Вектор


  • Адреса: бул.АСНОМ 74-б (АВНОЈ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Работно време: Пон - Нед од 08:30 до 20:00

  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  Дени интернационал


  • Адреса: ул.34 бр.22 нас.Илинден
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7859 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

  Организацијата Дени Интернационал e специјализирано претпријатие за организирање на меѓународен транспорт на стоки во друмски сообраќај.

  ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Викторија шпед


  • Адреса: Босна и Херцеговина 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

  КОМПЛЕТНИ ЛОГИСТИЧКИ РЕШЕНИЈА

  ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  Мактренд


  • Адреса: Борис Трајковски 280-а, Нова Индустриска зона Пинтија (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7859 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30 • Саб од 08:00 до 14:00

  Компанијата “Мактренд – транспорт и логистика” е основана во 1991 година и претставува една од првите приватни компании за траснпорт во Македонија.

  Мапа

  Заменик претседателот на Владата задолжен за економски прашања д-р Кочо Анѓушев и директорот на Фондот за иновации и технолошки развој Јован Деспотовски одржаа ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Бизнисмените контра најавите за зголемување на даноците и воведување прогресивни стапки. Велат дека планот би го урнисал и онака кревкото стопанство кое е на ...
  сите 86 | | | веќе видена

  За нормализирање на состојбите со огромното производство домати во земјава, Владата на предлог на Министерството за земјоделство ќе донесе одлука за ...
  сите 46 | | | веќе видена

  На јавниот портал на Агенцијата за вработување во моментов стојат отворени над 9.000 огласи. Се бараат разни видови на профили на работници, со различен степен ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Зашто логинот
  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи