Сколекс Фабер Еуролукс Лино-салон Илинден

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: ул.36 бр.20, нас. Илинден
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Локација: Илинден

 • Телефон 2: 071 250512
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
  Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
26%заштеда
Цена со ДДВ:15.313 ден.11.316 ден.

Садопер QUADRA 110

16%заштеда
Цена со ДДВ:9.164 ден.7.630 ден.

Aспиратор INTEGRA PLUS PB А52 - 52 ...

16%заштеда
Цена со ДДВ:20.223 ден.16.917 ден.

Мултифункционална фурна - FVS 5EPB ...

13%заштеда
Цена со ДДВ:13.837 ден.11.931 ден.

Мултифункционална фурна - FVL PXL4E ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:20.850 ден.18.765 ден.

Maшина за миење на садови DW12VE-A+ ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:21.478 ден.19.330 ден.

аспиратор PRIORITY - EUROLUX

8%заштеда
Цена со ДДВ:18.389 ден.16.789 ден.

Стаклокерамичка плоча HBE TC5 FV

8%заштеда
Цена со ДДВ:7.564 ден.6.950 ден.

Садопер PREMIUM SG/AG 86.1 BR 19

6%заштеда
Цена со ДДВ:14.944 ден.13.960 ден.

Мултифункционална фурна - FVS 5EPB ...

4%заштеда
Цена со ДДВ:16.543 ден.15.860 ден.

Аспиратор NICE 60 X/V - 60cm


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Солопром


 • Адреса: Душко Поповиќ 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:30

Нашиот производ е големопродажба, дистрибуција и малопродажба на сите сегменти на материјали за изработка на мебел и ентериери, како и комплетниот сегмент на услуги на доработки до фаза на полупроизводи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759799_09.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

Маг комерц


 • Адреса: Костурски Херои 57 лок.1 (29-ти Ноември)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Наша цел се успешни и задоволни клиенти!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1397222937_14.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

Инуова


 • Адреса: Беличица б.б.
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7403 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

Инуова е компанија која се занимава со продажба и монтажа на кујни и кујнски елементи, како и изработува мебел по нарачка.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1448443066_76.jpg?t=true&w=300&h=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Хоум концепт (Home Concept)


 • Адреса: Бул.Браќа Гиноски 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7403 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555406196_4.png?t=true&w=300&h=300
Слика од локација
Мапа

Компаниите кои се потешко погодени од кризата, односно кои имаат поголем пад на приходите, ќе добијат поголема финансиска поддршка за исплата на плати, ...
сите 106 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 5 | | | веќе видена

Економското закрепнување на Албанија ќе биде тешко по двата „удари“ што ги доби, оној на земјотресот на 26 ноември минатата година и пандемијата со ...
сите 121 | | | веќе видена

Откако пандемијата на коронавирусот ќе заврши, Македонија ја чека одлив на медицински сестри. Тие би заминале во регионот, но и во Европа, онаму каде ваквиот ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи