Сколекс Фабер Еуролукс Лино-салон Илинден

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: ул.36 бр.20, нас. Илинден
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Локација: Илинден

 • Телефон 2: 071 250512
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
  Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
26%заштеда
Цена со ДДВ:15.313 ден.11.316 ден.

Садопер QUADRA 110

16%заштеда
Цена со ДДВ:9.164 ден.7.630 ден.

Aспиратор INTEGRA PLUS PB А52 - 52 ...

16%заштеда
Цена со ДДВ:20.223 ден.16.917 ден.

Мултифункционална фурна - FVS 5EPB ...

13%заштеда
Цена со ДДВ:13.837 ден.11.931 ден.

Мултифункционална фурна - FVL PXL4E ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:20.850 ден.18.765 ден.

Maшина за миење на садови DW12VE-A+ ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:21.478 ден.19.330 ден.

аспиратор PRIORITY - EUROLUX

8%заштеда
Цена со ДДВ:18.389 ден.16.789 ден.

Стаклокерамичка плоча HBE TC5 FV

8%заштеда
Цена со ДДВ:7.564 ден.6.950 ден.

Садопер PREMIUM SG/AG 86.1 BR 19

6%заштеда
Цена со ДДВ:14.944 ден.13.960 ден.

Мултифункционална фурна - FVS 5EPB ...

4%заштеда
Цена со ДДВ:16.543 ден.15.860 ден.

Аспиратор NICE 60 X/V - 60cm


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Солопром


 • Адреса: Душко Поповиќ 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:30

Нашиот производ е големопродажба, дистрибуција и малопродажба на сите сегменти на материјали за изработка на мебел и ентериери, како и комплетниот сегмент на услуги на доработки до фаза на полупроизводи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759799_09.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

Инуова


 • Адреса: Беличица б.б.
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7403 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

Инуова е компанија која се занимава со продажба и монтажа на кујни и кујнски елементи, како и изработува мебел по нарачка.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1448443066_76.jpg?t=true&w=300&h=300

Хоме Цонцепт (Home Concept)


 • Адреса: Бул.Браќа Гиноски 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7403 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555406196_4.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Солопром


 • Адреса: Христо Татарчев 1/101-А (Сава Ковачевиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Подружницата Кисела Вода е фокусирана на малопродажбата и понуда на услуги, замислена е како алатка на сите столари и производители на мебел која ќе им помогне побрзо и поефикасно да ги завршат своите проекти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591093688_28.png?t=true&w=300&h=300
Слика од локација
Мапа

Имплементацијата на Економско-инвестицискиот план за Западен Балкан е клучот за пост-ковид заздравување на нашата економија. Очекуваме многу нови иницијативи и ...
сите 39 | | | веќе видена

Од јануари до април вкупната реализација на капиталните расходи е 19,5 отсто, но ако се спореди со тој период од минатата година тие се повисоки за 51,5 отсто, ...
сите 18 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи, денеска оствари средба со новоименуваниот амбасадор ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи