Скар Мес


  • Адреса: Плоштад Илинден 12
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7895 км
  • Локација: Градски пазар

  • Телефон 2: 078 365047
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00
    Саб од 07:00 до 15:00
    Нед од 07:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Злоупотребата на екстралесното гориво станува сериозен проблем во нашата земја и време е да се направат потребните промени во акцизната регулатива за да се ...
сите 63 | | | веќе видена

„Одлучив да не коментирам“- ни рече Кочо Анѓушев во телефонски разговор на прашањето зошто како доскорешен вицепремиер, а сега бизнисмен се одлучил да ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи