Ситра Инженеринг


 • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 43/2-4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Локација: Кисела Вода


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1621343669_14.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Инвестирај сега - за помали трошоци во иднина

  Искористете ја максимално сончевата енергија и намалети ги Вашите сметки за електрична енергија.

  Ние во СИТРА ИНЖЕНЕРИНГ се занимаваме со проектирање и изведба на централно греење, соларни системи, водовод и канализациони инсталации како и сервисирање и резервни делови за истите.

  ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ
  Системот за централно греење обезбедува топлина на целата внатрешност на зградата (или дел од зградата), куќата или вашата канцеларија, од една точка до повеќе простории.

  СОЛАРНИ СИСТЕМИ
  Нашите соларни панели користат разни обновливи извори на енергија и се достапни за сите типови на објекти, нашите системи за топла вода задоволуваат мали и големи домови.

  ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА
  Еколошки, долготрајни, и заштитени од протекување сенашите системи за водовод и канализација. Нашиот квалитет, нашите решенија се лесни и брзи за инсталирање, траат со децении.

  СЕРВИС И РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ
  Со нашите развиени планови за одржување и сервисирање, како и со помош на најсовремени уреди за мерење и соодветни резервни делови, ние го намалуваме вашиот застој на минимум.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи