Сито


  • Адреса: бул.8-ми Септември б.б. (Октомвриска револуција)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: Карпош 2

  • Факс: 02 3062594
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб од 10:00 до 15:00Мапа

Македонските граѓани не се интересираат за тоа како општините ги трошат нивните пари, ама важно им е што прави градоначалникот. Исто така не се задоволни од ...
сите 29 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 34 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 59 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи