Синиша Благој Николовски


  • Адреса: Доне Божинов 20-а
  • Место: Пробиштип
  • Оддалеченст: ≈10718 км
Дејности:

минимаркети


  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00
    Нед од 10:00 до 11:00
  • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Топилницата за никел од Кавадарци, ФЕНИ која сега го носи називот ЕУРОНИКЕЛ од утре ќе ги изгасне печките и ќе го прекине производството, дознава ...
сите 53 | | | веќе видена

Брзиот технолошки развој во последниве децениидоведе до вистинска дигитална револуција во сите сегменти на секојдневието. Општо е прифатено дека дигиталните ...
сите 38 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи