Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Manastir
 • Krushevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Sindikata по градови

Krushevë Manastir Prilep Probistip Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sindikata

Agro SindikataKategoritë:

sindikata

Asociacioni Makam - Trans


 • Adresa: Pero Nakov 1 rajoni 80
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

Kategoritë:

sindikata, shoqata

Konfederacija na slobodni sindikati


 • Adresa: Divizioni i 50-të 25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

sindikata

SPUPM-Sindikata e Pavarur e Ushtarëve Profesionist të Maqedonisë


 • Adresa: Metodija Andonov Çento157-2/4 (Anton Popov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

sindikata

Shoqata e sindikatave të Maqedonisë


 • Adresa: Brigada e 12-të Sulmuese 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Kategoritë:

sindikata

Sin-Ag


 • Adresa: Bul.Brigada e 12-të Maqedonase 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Kategoritë:

sindikata

Sindikat na odbrana i bezbednostKategoritë:

sindikata

Sindikata Policore e Maqedonisë (SPM)


 • Adresa: Bul.Brigada e 12-të Maqedonase 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

sindikata

Sindikata e Qendrës Tregtare të Qytetit


 • Adresa: Kej 13 Nëntori kulla 2/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

sindikata

Sindikata e industrisë tekstile,të lëkurës dhe këpuctarisë të RM


 • Adresa: Brigada e 12-të Sulmuese 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Kategoritë:

sindikata

Sindikata e kimisë, metaleve dhe jometaleve të RM


 • Adresa: Bul.Brigada e 12-të Maqedonase 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

sindikata

Sindikata e pavarur për shëndetësi,farmaci dhe mbrojtje sociale të RM-së


 • Adresa: Mirçe Acev 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Kategoritë:

sindikata

Sindikata e punëtorëve nga administrata, prodhimtaria, organizatat shoqërore dhe shoqatat (UPOZ)


 • Adresa: Brigada e 12-të Sulmuese 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

sindikata

Sindikata e punëtorëve nga gastronomia, turizmi, zejtaria, ekonomia komunale dhe zejtare të RM (SUTKOZ)


 • Adresa: Brigada e 12-të Sulmuese 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Kategoritë:

sindikata

Sindikata e punëtorëve nga trafiku dhe lidhjet e RM


 • Adresa: Bul.Brigada e 12-të Maqedonase 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

sindikata

Mapa

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj