Sigurimi Triglav -Drejtoria

ParkingWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Bul.8 Shtatori 16 (Revolucioni i Tetorit)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Faksi: 02 5102297
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429276399_6.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Besojmë në ardhmërinë, qëndrojmë në rrugën e profitabilitetit dhe sigurisë.
Kur dëshiron t'i realizosh ëndrrat e tua për ardhmërinë, duhet t'u japësh jetë dhe t'i lejosh të jetojnë pa kufizime. Ato ëndrra janë misioni ynë, në të cilin besojmë dhe me të cilin jetojmë. "Krijojmë ardhmëri më të sigurt". Misionin e realizuam në bazë të vlerave tona, dhe ato janë: profesionalizëm, siguri, përgjegjësi shoqërore dhe thjeshtësi.

Në çdo organizatë të suksesshme, vetë marka është ajo që garanton cilësinë dhe veçantinë, që është shumë e rëndësishme për organizatat të cilat ofrojnë shërbime. Besimet tona të thella i përmbledhim në vlerat thelbësore të markës, të cilat i përmbushim në marrëdhëniet e përditshme dhe marrëdhëniet me mjedisin: Profesionalizëm, Siguri, Përgjegjshmëri Shoqërore, Thjeshtësi

Medalje për cilësi
Në kuadër të hulumtimit të pavarur të tregut, QUDAL - Quality meDAL, të organizatës zvicerane dhe shoqatës ndërkombëtare për certifikata, ICERTIAS, publiku maqedonas e vlerësoi "Triglav" si kompani sigurimi, e cila ofron absolutisht cilësi më të mirë në tregun maqedonas, që është një kënaqësi e madhe për mundin e dhënë, konfirmim për korrektësinë e strategjisë së përcaktuar, por edhe një nxitje e madhe për të punuar edhe më shumë për të përmirësuar performancën e përgjithshme të kompanisë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj