Sigurimi Triglav -Drejtoria

ParkingWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 16
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9437 км

  • Faksi: 080 002222
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429276399_6.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

SIGURIMI I AUTOMJETIT
Zgjidhni sigurimin e automjetit, që ju siguron mbulim më të mirë dhe më mirë ju mbron ju, automjetin dhe pasagjerët tuaj.
Sigurimi i automjetit, auto-përgjegjësi -AO, karton jeshil, sigurim nga aksident automobilistik, sigurim kasko.

UDHËTIM
Udhëtoni pa problem dhe të sigurt deri në destinacionin tuaj të preferuar: Karton jeshil, sigurim shëndetësor-udhëtimi

SIGURIMI I SHTËPISË
Ruajeni vlerën e pasurisë tuaj dhe siguroni një shtëpi të sigurt për familjen tuaj.

PAKET SIGURIMI
Me Triglav, në mënyrë komplete siguroni shtëpinë, familjen dhe automjetin tuaj dhe kurseni deri 50%.
Paketi përfshin dhe llojet e mëposhtme të sigurimit:

- Sigurim kasko të automjetit
- Sigurim të banesës
- Sigurim familjar nga aksidente

SIGURIM I PASURISË
Sigurimi i pasurisë përfshin sigurim të të gjitha llojeve të ndërtimeve dhe objekteve në ndërtim, nga zjarr, vjedhje, tërmet dhe rreziqe të tjera.

PËRGJEGJËSI
Sigurimi nga përgjegjësi e përgjithshme dhe sigurim nga përgjegjësi profesionale

AKSIDENT
Në rast aksidenti, jini të siguruar
Sigurim kolektiva nga aksidente
Sigurimi kolektiv nga aksidente ka për qëllim sigurimin e punëtorëve në kompani, si dhe anëtarët e një grupi ose shoqërie të caktuar.


SIGURIMI I SPORTISTËVE NGA AKSIDENTE
Sigurimi për sportist-amator është për persona që në mënyrë amatore merren me sport dhe janë anëtarë të regjistruar të shoqërive sportive.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj